​​​​

 

 1. Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 14 gün içinde size en yakın Aras kargo şubesine giderek merkez mağazamız olan Rumeli şubesi adresine iade edebilir, 30 gün içinde değişim yapabilir ve aşağıdaki adımları izleyerek sitemiz üzerinden online iade – değişim sağlayabilirsiniz.

“Hesabım” alanında yer alan “Siparişlerim” listesinden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçiniz.

“Sipariş Detayı” sayfasından “ İade Talebi” butonuna basınız.

Nok İstanbul müşterilerine özel olan 222 905 455 11 28  müşteri kodu birlikte Aras kargo şubesinde ücret ödemeden değişim ve iade paketinizi teslim edebilirsiniz. İade ücreti fatura tutarınızdan, değişim ücreti ise havale yolu ile tahsil edilmektedir. 

Diğer tüm kargo şirketleri ile yapılan iadelerde kargo ücreti göndericiye aittir. İade kodu geçerlilik süresi 14 gündür. 14 günlük süre sonunda sitemizden yeniden iade kodu almanız gerekmektedir.

İade adresi: Nok İstanbul Rumeli Şubesi,   Rumeli caddesi no:48/A  Şişli/İstanbul

 1. Sitenizden aldığım ürünlerin beden değişimi nasıl yapılmaktadır?

Sitemizden aldığınız ürünlerin değişimi 30 gün içinde sadece online üzerinden yapılabilmektedir.

nokistanbul.com 'dan yapacağınız tüm alışverişleriniz ile ilgili sorularınız , istek ve önerileriniz için temsilcilerimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Destek Hattı : 0800 211 10 06
Destek Hattı 2: 0552 788 10 06

 1.  İade etme süresi kaç gündür?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 14 gün içindeiade edebilir ya da 30 gün içinde değişim yapabilirsiniz.

 1. İade için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Tüm iadelerinizi Aras Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. Değişim için gönderilen ürünlerden kargonun 1. Gidişi ve 2. Gelişi için 100 TL kargo ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.  Yalnızca değişim olmayan iadelerden  kargonun 1.gidişi ve 2.gelişi için 150 TL kargo ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.   Nok İstanbul iadesi olduğunu belirtmeniz ve sitemizden aldığınız iade kodunu paylaşmanız yeterlidir.

 1. Hangi ürünlerde iade yoktur?

Aksesuarlar, iç giyim ve sipariş üzerine özel olarak üretim yapılan ‘’Nok Star koleksiyonu’’ ürünlerinde iade kabul edilmemektedir.

 1. Etiketi çıkarılmış ürün iade edilir mi?

İade etmek istediğiniz ürünün etiketinin çıkarılmamış, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

 1. NOK İSTANBUL iade - hediye çeki nasıl kullanılır?

Online mağazamızdan verilmiş olan iade - hediye çekinizi yine sadece online mağazamızda kullanabilirsiniz.

 1. İade çeki süresi ne kadardır?

Mağazacılık iade - hediye çeki süresi 2 aydır.

 1. Yıkanmış / giyilmiş ürün iadesi olur mu?

Sadece yıkanmamış/giyilmemiş ve kullanmadığınız ürünlerin iadesini yapabilirsiniz.

 1. Değişim yapılan ürün tekrar değiştirilir mi?

Değişim yapılan ürünü tekrar değiştirebilirsiniz.

 1. Aldığım ürün yanlış veya kusurlu gelirse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız kusurlu/yanlış gelen ürünü Aras kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız kredi kartınıza aktarılacak olup istenildiği takdirde i-ban bilgisi ile birlikte banka hesabına da ücret iadesi yapılmaktadır.

 12. Lütfen İade ve Değişim Politikamızı Okuyunuz.

Tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler, tıraş losyonu ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz. Ayakkabıları dışarıda giymeyiniz; tabanda herhangi bir kir ve sürtme izi olmamalıdır. Etiketleri çıkarmayınız. İç çamaşırları, küpe vb. takılar, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu iade politikası hatalı ürünlere ilişkin yasal haklarınızı etkilemez.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR